Nagroda Lider ERM

O nagrodzie Lider ERM

Lider ERM

Tytuł Lider ERM

„Lider ERM” to tytuł przyznawany pracownikom firm i instytucji, którzy wykazali się najwyższym poziomem profesjonalizmu w zakresie zarządzania ryzykiem. Ta nagroda jest wyrazem uznania dla osób, które wykonały nadzwyczajny wysiłek w dążeniu do osiągnięcia najwyższych standardów w zarządzaniu ryzykiem. Liderzy ERM to specjaliści od zarządzania ryzykiem, którzy wykazali wyjątkowe zaangażowanie w tworzenie i wdrażanie najlepszych praktyk zarządzania ryzykiem w polskich organizacjach.

 

Celem nagrody jest promowanie i nagłaśnianie organizacji, które wdrażają najlepsze praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem

Kapituła nagrody Lider Roku ERM

Poznaj wszystkich członków Kapituły Nagrody Lider Roku ERM i odkryj ich doświadczenia i osiągnięcia. Wyróżnione osoby zasilają Kapitułę Nagrody Lider Roku ERM i decydują o nadaniu tytułu Lider Roku ERM.

Agnieszka Gębicka

Agnieszka Gębicka

Paweł Zach

Paweł Zach

Łukasz Żelaznowski

Łukasz Żelaznowski

Paweł Pichalski

Paweł Pichalski

Agnieszka Jarmundowicz-Kopczyńska

Agnieszka Jarmundowicz-Kopczyńska

Justyna Mizera

Justyna Mizera

Małgorzata Boroń

Małgorzata Boroń

Krzysztof Szczepański

Krzysztof Szczepański

Jak zdobyć tytuł Lidera ERM?

1
Wdrażaj systemy do Zarządzania Ryzykiem w swojej organizacji.
2
Wykaż się wiedzą i doświadczeniem.
3
Wyślij zgłoszenie nominacji do Lidera ERM.

Organizator nagrody

PBSG S.A.

W swojej działalności PBSG wyznacza nowe standardy w zakresie doradztwa zarządczego i informatycznego. Jesteśmy inicjatorem zmian na rynku cyberbezpieczeństwa i ochrony danych. Koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń wraz z ich zabezpieczeniem. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy zarządzania budujące odporność na ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne.

Rozwiązania „szyjemy na miarę”, czyli dopasowujemy z poszanowaniem historii, osiągnięć i potrzeb danej organizacji. Odchodzimy od schematycznych i akademickich rozwiązań, stawiając na dialog, kompleksowe doradztwo i elastyczność rozwiązań organizacyjnych i biznesowych.

Nagłaśniamy i promujemy najlepsze praktyki i osoby, które przyczyniają się do imponujących zmian w zakresie systemowego zarządzania organizacją, przyznając tytuł Lider ERM.

BLOG EKSPERTÓW:

PERSPEKTYWY ERM

Poznaj punkt widzenia Liderów ERM.