Newsroom

Lider ERM dla Pawła Pichalskiego

W siedzibie Ministerstwa Klimatu i Środowiska odbyło się uroczyste wręczenie zaszczytnego tytułu „Lider ERM” Panu Pawłowi Pichalskiemu, Zastępcy Pełnomocnika ds. Zarządzania Środowiskowego.

Pana Pawła uhonorowano za wkład w rozwój systemu zarządzania ryzykiem, który od 2016 roku systematycznie wdraża w Ministerstwie.

Jego praca koncentruje się na rozwijaniu systemu zarządzania ryzykiem w organizacji poprzez szereg działań. Wprowadzono informatyzację zarządzania ryzykiem dzięki systemowi erisk, opracowano i wdrożono System Kontroli Zarządczej, wdrożono mechanizmy zarządzania ryzykiem oraz zapewniono narzędzia umożliwiające ich skuteczne wykorzystanie. Co więcej, przeprowadzono szkolenia pracowników, aby zapewnić maksymalną efektywność w realizacji zadań.

Nagrody w postaci statuetki i dyplomu przekazał na ręce Pana Pawła Pichalskiego oraz Pani Iwony Samborskiej, Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego, Maciej Skała, członek zarządu PBSG.

Galeria z wręczenia nagrody

Paweł Pichalski
17-scaled
14-scaled
8-scaled
1-scaled

Ministerstwo Klimatu i Środowiska –  urząd administracji rządowej utworzony w 2020 przez przekształcenie dotychczasowego Ministerstwa Klimatu (działy klimat i energia) oraz włączenie w całości kompetencji Ministerstwa Środowiska. Resort, którego kompetencją jest ochrona środowiska, energia i klimat.

Przeczytaj inne newsy

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA