Nagroda Lider ERM
Agnieszka Gębicka

Agnieszka Gębicka

Nagrodzona za zbudowanie systemu ERM
w ZUS

Agnieszka Gębicka – Liderem ERM

Pani Agnieszka Gębicka została wyróżniona nagrodą Lider ERM za jej wkład w rozwój informatyzacji systemu zarządzania ryzykiem w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wraz ze wsparciem swojej organizacji, Pani Agnieszka rozszerzyła wykorzystanie narzędzia erisk w obszarze analizy ryzyka w ramach Ochrony Danych Osobowych. Dzięki zaangażowaniu Pani Agnieszki w proces udoskonalania Systemu Zarządzania Ryzykiem zwiększono jego efektywność a procedury ułatwiające szybszą analizę danych i sprawniejsze podejmowanie decyzji. Kluczową kwestią na, którą Pani Agnieszka zwraca uwagę to zwiększenie świadomości pracowników z zakresu zarządzania ryzykiem.

Nagrody, w postaci statuetki i dyplomu, zostały przekazane na ręce Pani Gębickiej oraz Pana Grzegorza Dyjaka z biura prasowego ZUS. Nagroda ma na celu docenienie pracowników, którzy w organizacjach przeprowadzili najbardziej imponujące zmiany w obszarze zarządzania ryzykiem oraz uznaje indywidualne zasługi zaangażowanych w budowę i rozwój systemu zarządzania ryzykiem.

 

Wręczenie nagrody

foto3-2
image_67145729-2
image_67187457-3
foto1-2
image_67187457-2

Obejrzyj wywiad z Agnieszką Gębicką

Historia sukcesu

Poznaj szczegóły przeprowadzonych prac w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w ramach zarządzania ryzykiem. Dowiedz się, jak wyglądał proces udoskonalenia Systemu Zarządzania Ryzykiem, który został wyróżniony tytułem Lider ERM.

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA