Nagroda Lider ERM
Adam Grys

Adam Grys

Nagrodzony za zbudowanie systemu ERM
w PayU

Adam Grys – Liderem ERM

Tytuł Lider ERM został przyznany Adamowi Grysiowi za zbudowanie wyróżniającego się systemu zarządzania ryzykiem w firmie PayU S.A. Dzięki zaangażowaniu Pana Adama, firma PayU w Polsce oraz oddziały zlokalizowane na niemal wszystkich kontynentach, zoptymalizowała proces zarządzania ryzykiem, zwiększyła jego efektywność oraz przydatność generowanych danych i raportów. Wprowadzony system doprowadził także do wzrostu świadomości i wiedzy pracowników w kwestii ryzyka.
Nagrody w postaci statuetki oraz dyplomu zostały przekazane w siedzibie firmy PayU przez członka zarządu PBSG, Marcina Zastawę. Nagroda ma na celu docenienie pracowników, którzy w organizacjach przeprowadzili najbardziej imponujące zmiany w obszarze zarządzania ryzykiem oraz uznaje indywidualne zasługi zaangażowanych w budowę i rozwój systemu zarządzania ryzykiem.

Wręczenie nagrody

payu1
payu
payu2
payu4
payu

Obejrzyj wywiad z Adamem Grysem

Historia sukcesu

Poznaj szczegóły przeprowadzonych prac w PayU S.A. Dowiedz się, jak wyglądał proces udoskonalenia Systemu Zarządzania Ryzykiem, który został wyróżniony tytułem Lider ERM.

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA