Nagroda Lider ERM
Krajowa Izba Rozliczeniowa

Krajowa Izba Rozliczeniowa

Pełna nazwa
Pełna nazwa

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

Zatrudnienie
Zatrudnienie

około 200

Branża
Branża

Usługi finansowe

Produkty z oferty klienta
Produkty z oferty klienta

mojeID
mSzafir
Ognivo

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. (KIR) – technologiczny integrator rozwiązań wspierających budowę cyfrowej gospodarki. Firma od 30 lat odpowiada za utrzymanie i rozwój systemów rozliczeń międzybankowych. Buduje także usługi przeznaczone dla przedsiębiorstw komercyjnych i administracji publicznej.

Tworzy rozwiązania służące bezpiecznej wymianie informacji i otwartej bankowości – takie jak np. nowoczesne mechanizmy identyfikacji elektronicznej i usługi zaufania: zdalne potwierdzanie tożsamości – mojeID oraz kwalifikowany podpis elektroniczny – mSzafir. Wykorzystuje zaawansowane narzędzia kryptograficzne, rozwiązania chmurowe i algorytmy big data, które znajdują zastosowanie m.in. w analizach operacji finansowych na potrzeby administracji publicznej oraz w przeciwdziałaniu cyberprzestępczości i wyłudzeniom VAT. Jest rynkowym pionierem we wdrożeniach opartych na technologii blockchain – dostarcza usługę trwałego nośnika i udostępnia możliwość rozwijania i testowania pomysłów biznesowych w Sandbox Blockchain, pierwszej na rynku bezpłatnej piaskownicy technologicznej.

W oparciu o unikalne doświadczenie i najnowsze technologie firma projektuje i dostarcza usługi, które skutecznie pomagają partnerom biznesowym w uwalnianiu potencjału ich projektów i wdrażaniu innowacji. KIR wspiera digitalizację gospodarki, dbając o jakość, niezawodność i bezpieczeństwo usług cyfrowych.

Poznaj lepiej KIR:

Wręczenie nagrody

kir4
kir3
kir2
kir1
kir

Historia sukcesu

Poznaj szczegóły przeprowadzonych działań w Krajowej Izbie Rozliczeniowej. Dowiedz się w jakim zakresie wsparliśmy organizację w procesie udoskonalenia Systemu Zarządzania Ryzykiem.

Te firmy już są w elitarnym gronie Liderów ERM

Poznaj pozostałe organizacje, które zbudowały wyróżniające się systemy zarządzania ryzkiem we współpracy z PBSG i otrzymały zaszczytny tytuł Lidera ERM. Celem nagrody jest promowanie i nagłaśnianie organizacji, które wdrażają najlepsze praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem.

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA