Newsroom

Adam Grys otrzymuje tytuł Lidera ERM

PBSG uhonorowało Adama Grysa, przedstawiciela firmy PayU, tytułem „Lider ERM”. Pan Adam, pełniący rolę GPO Risk & Internal Control Manager, został wyróżniony za sukcesywną informatyzację i rozwój systemu zarządzania ryzykiem w PayU w Polsce oraz w oddziałach firmy zlokalizowanych na niemal wszystkich kontynentach.

Nagrody dla przedsiębiorstwa i laureata, w postaci statuetki oraz dyplomu, zostały przekazane w siedzibie firmy PayU przez członka zarządu PBSG, Marcina Zastawę. Podczas uroczystości podkreślono, jak ważne jest zarządzanie ryzykiem w organizacjach i jak duże znaczenie ma rozwój systemów umożliwiających skuteczną identyfikację oraz zarządzanie ryzykiem.

Galeria z wręczenia nagrody

payu
payu1
payu2
payu
payu4

PayU S.A. – operator płatności internetowych, działający jako system, który daje możliwość dokonywania oraz otrzymywania wpłat przez Internet pomiędzy osobami posiadającymi konto e-mail. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym. Odbiorca wpłaty nie musi posiadać konta bankowego, aby móc otrzymać pieniądze przez Internet. PayU odpowiada za obszar fintech i e-płatności w ramach Prosus, globalnej grupy obejmującej wiodące konsumenckie firmy internetowe. Prosus jest częścią holdingu Naspers, który jest jednym z największych inwestorów technologicznych na świecie.

Przeczytaj inne newsy

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA